Fluoritová koule

O tom, že kameny, krystaly a polodrahokamy mají různé schopnosti, už nemusíme pochybovat. Jejich energie je nesporná. Věříme v jejich léčivé schopnosti a sílu. Koule Fluoritu však dokážou s energií pracovat ještě dál.

Tvar koule vyzařuje energii do všech možných směrů, do všech tří rozměrů a vysílá jí do prostoru. Koule je skvělým pomocníkem při relaxaci nebo meditaci. Její tvar má velmi pozitivní účinek na Vaši mysl. Působí velmi antidepresivně.

Fluorit je kámen duševní ochrany, sebedůvěry a působí velmi kladně proti depresím. Má velkou moc nás ochraňovat a zmírňovat emoce. Je to kámen, který dodává řád každodennímu životu, harmonizuje osobnost v tělesné a duševní rovině a jemně otevírá dveře do podvědomí. Fluorit také zahání negativní energii a poruchy všeho druhu. Je to kámen podporující léčbu, čístí tělo a léčí bolavé svaly.

Navíc, pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér. 

Cena je za 1 fluoritovou kouli.

Koule se mohou mírně barevně lišit, protože každá je vyhotovena z jiného kusu fluoritu. V přírodě nenajdete dva totožné kusy fluoritu. Každá koule je absolutní originál.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

740 Kč až –41 % od 430 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
7F0A8BF3 D10F 4C96 9BA2 EC7A845AEA10
740 Kč až –41 %
číslo: Průměr 3cm
Skladem
740 Kč
430 Kč
číslo: Průměr 4cm
Vyprodáno
760 Kč
číslo: Průměr 5cm
Vyprodáno
840 Kč

U koule s průměrem 3cm je minimální váha 50g. 

U koule s průměrem 4cm je minimální váha 100g.

U koule s průměrem 5cm je minimální váha 140g.

Cena je za 1 fluoritovou kouli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu