Ryby

20. února do 20. března


Při výběru minerálů se neřiďte striktně pouze kameny doporučenými pro dané znamení. Kombinací může být velmi mnoho, jeden kámen umí posílit jiný a k některému vás to může táhnout silněji, aniž by byl popsaný v seznamu "vašich" kamenů. Berte to jako doporučení pro někoho kdo s kameny začíná, ale nebojte se sáhnout jinam.

Každý kámen si vás může zavolat aniž byste ho v našem seznamu našli. 


 

Kameny: ametrín, ametyst, sodalit, achát, akvamarín, křišťál, fluorit, labradorit, turmalín 

Ryby jsou zasněnými vyznavači zvěrokruhu. Navzdory své láskyplné povaze si Ryby užívají samotu a mohou být introverty.

Ryby jsou dvanácté znamení zvěrokruhu. Ryby se drží většinou stranou, jsou to snílci, kteří milují magii a kouzla. O divokém životu umí dobře snít, ale vždy dají přednost domovu a klidu, které je pro ně důležité.

Ryby jsou dobří pracovníci, ale potřebují dobré podmínky pro práci, pak se otevře jejich fantazie. Umí být dobrými výtvarníky nebo třeba spisovateli. 

Ryby nemají moc sebedůvěry, jsou velmi ovlivnitelné a doplácí na svou důvěřivost a to i ve vztazích. Přejí si romantický vztah a dokáží proto udělat cokoliv i za cenu nepřiznání si pravdy. 

 

Polarita: Pasivní ženské znamení– mají schopnost podněty přijímat, zpracovávat a dále rozvíjet.

Živel: Voda – flegmatik, emotivní a citlivá povaha. Mívají kreativní a umělecké nadání.

 

 

 

 

 

Ryby - set kamenů s dřívkem Palo Santo
390 Kč

Ryby jsou zasněnými vyznavači zvěrokruhu. Navzdory své láskyplné povaze si Ryby užívají samotu a mohou být introverty. Kameny, které set obsahuje:  ametyst sodalit...

4548
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení