My v Yoga-day.cz

 
Yoga day díky vám 

“Když mě nečekaně napadlo vytvořit Jóga Diář, který později vlastně odstartoval můj e-shop, přemýšlela jsem o tom, jestli se vůbec bude lidem líbit. Neměla jsem v ruce žádné hotové produkty, které bych jim mohla nabídnout. Ale měla jsem plnou hlavu nápadů a jasných představ. Věděla jsem, že chci, aby byl diář maximálně ekologický. Miluji design, tak jsem si byla jistá i tím, jak přesně bude vypadat. “

Díky neuvěřitelné podpoře našich zákazníků, Petra prodala v předprodeji tolik kusů, že v podstatě nebylo třeba do startu e-shopu investovat nic kromě svého času. Byli jste to vy, kteří jste odstartovali tento e-shop a my jsme vám za to vděční. S pokorou a nadšením tvoříme a vybíráme u našich ověřených dodavatelů i další produkty.

 

 

V e-shopu dáváme přednost vlastním lokálně vytvořeným produktům a pokud se na e-shop dostanou produkty ze zahraničí, každý pečlově zkontrolujeme a hlídáme si kvalitu, která k nám příjde. Díky vám můžeme růst a realizovat své představy o klidném domovu - propojení jógy a běžného života

“Nemusíte nutně cvičit jógu, aby byl váš život klidný a spokojený.”

 

V e-shopu se snažíme naslouchat přáním zákazníků a každému balíčku věnujeme tu největší péči. Důležité je pro nás primárně to, aby se při rozdělání balíčku yoga-day zákazníkovi dostavila radost a spokojenost. To je pro nás jedna z priorit.

Krystaly a drahé kameny, které jsme zařadily díky našim zákazníkům a poptávce po nich, jsme vybraly od malého dodavatele z Brazílie. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám jdou, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zpracovávají do svého provozu ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

 

 

 
 
   

Petra

Co pro tebe znamená yoga-day?


Momentálně už je to pro mě něco jako moje čtvrté dítě. Místo, kde tvoříme věci s láskou, práce kterou dělám moc ráda a doufám, že se to přenáší i do produktů, které mezi zákazníky posíláme.


 

 

Eva 

Co pro tebe znamená yoga-day?


Yoga-day pro mě znamená příjemné místo, kde se ke každému chováme s respektem, kde si člověk může odpočinout a zároveň nabít baterky. Znamená pro mě úctu k přírodě a člověku.

Jak chceš, aby produkty k lidem promlouvaly?

Každý máme právo na to, se zastavit, zachumlat se do deky nebo si jen tak sednout na zahradu a odpočívat. Prostředí, ve kterém trávíme čas, nás nepřímo ovlivňuje. Chtěla bych, aby díky našim produktům, byli lidé spokojenější a tím pádem i šťastnější v životě. Jsem přesvědčená, že je to směr, díky kterému se budeme nejen cítit lépe, budeme se lépe chovat k sobě samému, ale i k lidem okolo nás a hlavně i k přírodě, na kterou často zapomínáme.

 

Jak chceš, aby produkty k lidem promlouvaly? 

Máme škálu produktů, kterou lze vnímat všemi smysly a naše produkty by měly okouzlovat pokaždé - když si zákazník přivoní k svíčce, projde oparem z naší voňavé mlhy, vezme do rukou drúzu křišťálu, zaposlouchá se do zvuků zvonkohry, zamyslí se nad našimi mindfulness kartičkami nebo se bude kochat pohledem na svoji ručku s prstenem akvamarínu. A právě nejlepší je, když "útočí" na více smyslů a člověk se tak může vrátit zase trochu do sebe a naučit se lépe vnímat sám sebe právě díky našim produktům.

 

Náš tým 

 

Bez holek u nás bychom to celé už nezvládly. Celý náš tým tvoří celek, díky kterému dokážeme udržovat všechny naše tvořené produkty (a že už jich je pořádné množství) v té nejlepší kvalitě. 

Díky holkám odchází vaše balíčky směrem k vám skvěle zabalené v obrovské rychlosti. Díky nim je často balíček již druhý den u vás.

Romana se stará o hladký běh skladu, kontroluje, že je všeho dost a nic nebude chybět. 

Jana, Eva, Káťa a Irena tvoří ty nejkrásnější produkty přesně tak, jak to vymyslíme. Udržují tu nejvyšší kvalitu.

Všechny holky zároveň připravují balíčky, které směřují k vám s láskou a péčí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu