My v Yoga-day.cz

 
Yoga day díky vám 

“ Když mě nečekaně napadlo vytvořit Jóga Diář, který později vlastně odstartoval můj e-shop, přemýšlela jsem o tom, jestli se vůbec bude lidem líbit. Neměla jsem v ruce žádné hotové produkty, které bych jim mohla nabídnout. Ale měla jsem plnou hlavu nápadů a jasných představ. Věděla jsem, že chci, aby byl diář maximálně ekologický. Miluji design, tak jsem si byla jistá i tím, jak přesně bude vypadat. “

Díky neuvěřitelné podpoře našich zákazníků, Petra prodala v předprodeji tolik kusů, že v podstatě nebylo třeba do startu e-shopu investovat nic kromě svého času. Byli jste to vy, kteří jste odstartovali tento e-shop a my jsme vám za to vděční. S pokorou a nadšením tvoříme i další produkty.

DSCF4927

Máme rádi design, přírodu a vážíme si každého našeho zákazníka. Za projektem stojíme momentálně dvě a zakládáme si na tom, zanechat minimální ekologickou stopu a věnovat zákazníkům tu nejlepší péči jaká je možná. V e-shopu dáváme přednost vlastním lokálně vytvořeným produktům a pokud se na e-shop dostanou produkty ze zahraničí, máme jasné podmínky při jejich tvorbě i dodání. Díky vám můžeme růst a realizovat své představy o klidném domovu - propojení jógy a běžného života

“Nemusíte nutně cvičit jógu, aby byl váš život klidný a spokojený.”

Ve chvíli, kdy měla Petra pocit, že už na e-shop sama nestačí, přišla do yoga-day Eva. To je člověk, se kterým budete pravděpodobně mluvit, pokud budete mít nějaký problém či otázku. Eva se stará o zákazníky a o produkty.

V e-shopu se snažíme naslouchat přáním zákazníků a každému balíčku věnujeme tu největší péči. Důležité je pro nás primárně to, aby se při rozdělání balíčku yoga-day zákazníkovi dostavila radost a spokojenost. To je pro nás jedna z priorit.

A hned následující je ekologická stránka věci. Deníky, diáře, fotoalba a podobné papírenské věci tvoříme tady v České Republice. Pečlivě vybíráme ekologické papíry a tiskneme v menších lokálních tiskárnách. 

Krystaly a drahé kameny, které jsme zařadily díky našim zákazníkům a poptávce po nich, jsme vybraly od malého dodavatele z Brazílie. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám jdou, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zpracovávají do svého provozu ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

DSCF4964 kopieb

 
     

Petra

Co pro tebe znamená yoga-day?


Momentálně už je to pro mě něco jako moje čtvrté dítě. Místo, kde tvoříme věci s láskou, práce kterou dělám moc ráda a doufám, že se to přenáší i do produktů, které mezi zákazníky posíláme.


 

 

 Eva 

Co pro tebe znamená yoga-day?


Yoga-day pro mě znamená příjemné místo, kde se ke každému chováme s respektem, kde si člověk může odpočinout a zároveň nabít baterky. Znamená pro mě úctu k přírodě a člověku.

Jak chceš, aby produkty k lidem promlouvaly?

Každý máme právo na to, se zastavit, zachumlat se do deky nebo si jen tak sednout na zahradu a odpočívat. Prostředí, ve kterém trávíme čas, nás nepřímo ovlivňuje. Chtěla bych, aby díky našim produktům, byli lidé spokojenější a tím pádem i šťastnější v životě. Jsem přesvědčená, že je to směr, díky kterému se budeme nejen cítit lépe, budeme se lépe chovat k sobě samému, ale i k lidem okolo nás a hlavně i k přírodě, na kterou často zapomínáme.

 

Jak chceš, aby produkty k lidem promlouvaly? 

Máme škálu produktů, kterou lze vnímat všemi smysly a naše produkty by měly okouzlovat pokaždé - když si zákazník přivoní k svíčce, projde oparem z naší voňavé mlhy, vezme do rukou drúzu křišťálu, zaposlouchá se do zvuků zvonkohry, zamyslí se nad našimi mindfulness kartičkami nebo se bude kochat pohledem na svoji ručku s prstenem akvamarínu. A právě nejlepší je, když "útočí" na více smyslů a člověk se tak může vrátit zase trochu do sebe a naučit se lépe vnímat sám sebe právě díky našim produktům.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení