Kozoroh

22. prosince - 20. ledna

 

 


Při výběru minerálů se neřiďte striktně pouze kameny doporučenými pro dané znamení. Kombinací může být velmi mnoho, jeden kámen umí posílit jiný a k některému vás to může táhnout silněji, aniž by byl popsaný v seznamu "vašich" kamenů. Berte to jako doporučení pro někoho kdo s kameny začíná, ale nebojte se sáhnout jinam.

Každý kámen si vás může zavolat aniž byste ho v našem seznamu našli. 


 

Kameny: avanturínčerný turmalín, tygří oko, křištál, ametyst, achát, kouřový křišťál

 

Kozoroh je ambiciózní. Úspěch je pro něj velmi důležitý a proto jsou také spolehliví a zodpovědní.

Kozoroh je desáté znamení zvěrokruhu. Kozoroh je spolehlivý, přemýšlivý a velmi si zakládají na tom o všem v klidu popřemýšlet. Jsou to dobří zaměstnanci, jsou pracovití a umí velmi dobře pracovat s dětmi. Jsou skvělými vědci.

Nemají rádi, který se někdo plete do věcí, které jim nenáleží a také si udržují odstup od cizích lidí. Mají jen pár blízkých přátel.

Kozorozi jsou velmi pečlivý a kritičtí nejen k sobě ale i k ostatním. S láskou to nemají jednoduché, pokud je někdo zklame, trvá jim dlouho než se dokáží znovu otevřít.

 

 

Polarita: Pasivní ženská znamení – mají schopnost podněty přijímat, zpracovávat a dále rozvíjet.

Živel: Země – melancholik, zodpovědná a praktická povaha. Oceňují rituály a jsou cílevědomí.

 

 

 

Kozoroh - set kamenů s dřívkem Palo Santo
390 Kč

Kozoroh je ambiciózní. Úspěch je pro něj velmi důležitý a proto jsou také spolehliví a zodpovědní. Kameny, které set obsahuje:  avanturín černý turmalín tygří oko...

4546
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení