Lev

22. července do 23. srpna

 


Při výběru minerálů se neřiďte striktně pouze kameny doporučenými pro dané znamení. Kombinací může být velmi mnoho, jeden kámen umí posílit jiný a k některému vás to může táhnout silněji, aniž by byl popsaný v seznamu "vašich" kamenů. Berte to jako doporučení pro někoho kdo s kameny začíná, ale nebojte se sáhnout jinam.

Každý kámen si vás může zavolat aniž byste ho v našem seznamu našli. 


 

Kameny: karneolcitríntygří okoachát, fluorit, larimar, turmalín, tyrkys

Lvi jsou milí vůdci známí svou vášní, kreativitou a ambicemi. Ohnivá energie lva září odvážně, jasně a žhavě.

Lev je páté znamení zvěrokruhu. Lvi jsou velmi přirození vůdci. Jak pro sebe sama tak pro ostatní, kteří je do této role automaticky přijímají. Nepotřebují nikdy litovat, nedávají najevo žádnou slabost. Dokáží být velmi arogantní a pyšní, nemají rádi kritiku. Zároveň se ale vyznačují velkou dobrosrdečností.

V pracovním nasazení potřebují volnost. Pokud ji mají dokáží velké věci, protože se dokáží velmi dobře orientovat i v nepřehledných podmínkách a velmi elegantně řešit problémy.

 

Polarita: Aktivní mužské znamení – mají tendence vést a řídit, vytváří nové podněty.

Živel: Oheň – cholerik, extrovertní a vášnivá povaha. Mají rádi pohyb, dobrodružství a spontánnost.

 

579A9877
390 Kč

Lvi jsou milí vůdci známí svou vášní, kreativitou a ambicemi. Ohnivá energie lva září odvážně, jasně a žhavě. Kameny, které set obsahuje:  karneol citrín tygří oko...

4553
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení