Howlit

Mimořádně zklidňující kámen působící zejména proti nespavosti. Zastavuje přehnaně aktivní mysl a uklidňuje rozvířené pocity. Potlačuje vztek a zároveň chrání před zlostí ostatních. Účinně detoxikuje okolní prostředí na energetické úrovni. Přínosně působí při práci s minulými životy a propojování s duchovním světem.

Howlit vytváří prostor pro naše ambice a jejich naplnění ve všech sférách života. Posiluje kladné povahové rysy i paměť. Pomáhá překonat kritičnost a sobectví. Rozvíjí racionální komunikaci, učí trpělivosti a ohleduplnosti. Výborně funguje v kombinaci s růženínem nebo ametystem.

Kouzelný rituální box
1 370 Kč

Připravili jsme pro tebe  box plný rituálů, které ti pomohou opustit vše staré a podpoří vše pro co se v novém obdobím roku rozhodneš. Otevíráme srdce pro nové výzvy,...

4365
set kamenu uzemneni 3
410 Kč

Být spojen sám se sebou v přítomném okamžiku, stát pevnýma nohama na zemi. To vše nám pomáhá zvládnout nepříjemné situace, zmatek, úzkosti či strachy v našem...

981
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení