Křišťálový obelisk

Obelisk křišťálu je symbolem ochrany, stability a životní síly. Ochrání vás před negativní energií. Jeho vybroušený hrot vám přinese energii a vášeň pro život.

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu, hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy. Pomáhá soustředění a uvolňuje paměť, o které jsme si mysleli, že je hluboko uzavřená. Používá se proto na zesílení svých vlastních myšlenek. Až se budete cítit smutní a sami, vezměte si do ruky křišťál, který vás pohladí, obejme a uklidní.

Pokud krystal namíříte hroty k sobě, budete z něj energii získávat. Naopak pokud jej otočíte hrotem od sebe, nahromaděnou negativní energii vám bude odebírat.Naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Tyto drahé kameny pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Obelisk ve variantě 20 - 50g, výška 4cm.

Obelisk ve variantě 50 - 100g, výška 4 - 6cm.

Obelisk ve variantě 100 - 150g, výška 5 - 7cm.

Obelisk ve variantě 160g

Obelisk ve variantě 249g

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 350 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
číslo: 50-100g
Skladem
590 Kč
číslo: 20-50g
Vyprodáno
350 Kč
číslo: 100-150
Vyprodáno
830 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu