Golden Healer obelisk

Golden Healer neboli také železitý křemen  je obvykle tvořen kombinací křemene a železa. Je nádherně žluto-zlatý a má schopnost posílit duchovní růst a sebepoznání.

Jeho nádherné zbarvení symbolizuje slunce a dává mu pozitivní energii, která může pomoci s emocionálními problémy a zlepšit náladu. Golden Healer je často používán pro meditaci jako nástroj k očištění mysli.

Tento kámen se také řadí mezi křišťály zvyšující vibrace a může pomoci s rozvíjením jasnozřivosti a duchovních schopností. Je ideální pro ty, kteří hledají harmonii a rovnováhu a chtějí posílit své sebevědomí a sebepoznání.

Obelisk obecně je symbolem ochrany, stability a životní síly. Ochrání vás před negativní energií. Jeho vybroušený hrot vám přinese energii a vášeň pro život.

 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 1 490 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
číslo: 1 - 464g
Vyprodáno
3 090 Kč
číslo: 2 - 413g
Vyprodáno
2 790 Kč
číslo: 3- 312g
Vyprodáno
2 290 Kč
číslo: 4 - 288g
Vyprodáno
1 990 Kč
číslo: 5 - 276g
Vyprodáno
1 890 Kč
číslo: 6 - 263g
Vyprodáno
1 830 Kč
číslo: 7 - 191g
Vyprodáno
1 490 Kč

Tyto kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu