Labradoritová koule

Nádherný, temně zelený kámen labradoritu má každý na sobě lesklou část, která ve formě koule nádherně třpytí a odráží ve světle. 

Mystický kámen labradorit má silné ochranné účinky pro svého majitele. Posiluje intuici a představivost a podporuje víru v sebe sama. Odstraňuje naše strachy a nejistoty a dodává sílu a vytrvalost k naplnění našich cílů a tužeb. Chcete-li uvést do souladu duševní i fyzickou část těla, labradorit je ten pravý kámen pro vás. 

Navíc pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat, aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér. 

Cena je za 1 labradoritovou kouli.

Koule se mohou mírně lišit odstínem, protože každá je vyhotovena z jiného kusu labradoritu. V přírodě nenajdete dva totožné kusy labradoritu. Každý je absolutní originál.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 1 280 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
číslo: 150-200g
Vyprodáno
1 280 Kč
číslo: 200-300g
Vyprodáno
1 980 Kč
číslo: 340-400g
Vyprodáno
2 480 Kč

Cena je za 1 labradoritovou kouli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu