Růženínová koule

Růženínové koule jsou snad náš nejněžnější a nejmilejší produkt. Víc už to ani nejde, vždyť růženín sám o sobě je kamenem čisté lásky, míru a emocí. 

Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růženín. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů.

Navíc pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat, aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér. 

Skladem
680 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
85B87F92 2F9E 4D08 8845 7EC31722F435
Novinka

Průměr koule je 4-5 cm. Cena je za 1 růženínovou kouli.

Koule se mohou mírně lišit odstínem, protože každá je vyhotovena z jiného kusu růženínu. V přírodě nenajdete dva totožné kusy růženínu. Každý je absolutní originál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: