Zvonkohra s acháty - fialová

Ještě chvíli nechte ráno zavřené oči, poslouchejte otevřeným oknem ze zahrady nebo balkonu zvuk zvonkohry. Kameny achátu o sebe lehce cinkají a vytváří neuvěřitelně uklidňující zvuk. Zavěste ho do okna v ložnici, do předsíně, aby přivítala svým uklidňujícím zvukem návštěvu ... prostě kdekoliv. Větrná zvonkohra s acháty vydává velmi jemný, harmonický zvuk a navodí příjemnou atmosféru. 

Achát do našeho života dodává rovnováhu. Dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang. Tzn. že umí dát do souladu pozitivní a negativní síly, které udržují celý vesmír pohromadě. Podporuje sebedůvěru, posiluje soustředění a správná rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost k sama sobě. Pomáhá překonávat negativní pocityzlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Achát Vám dodá pocit jistoty a bezpečí.

 

Zvonkohra se skládá ze sedmi leštěných achátových plátků velikosti mezi 6-7cm, které jsou upevněny na dřevěném kolečku. Malý dřevěný kroužek nad nimi slouží k pověšení. Celková délka je cca 60-75cm.

Každý kus je originál, každý plátek achátu je jedinečný, můžou se proto tvarově i strukturou měnit. Všechny zvonkohry jsou nádherné!

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikat

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
780 Kč
Kategorie: Krásný domov
Položka byla vyprodána…

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu