• 1 z 2
 

Zvonkohra s acháty - fialová

 

Ještě chvíli nechte ráno zavřené oči, poslouchejte otevřeným oknem ze zahrady nebo balkonu zvuk zvonkohry. Kameny achátu o sebe lehce cinkají a vytváří neuvěřitelně uklidňující zvuk. Zavěste ho do okna v ložnici, do předsíně, aby přivítala svým uklidňujícím zvukem návštěvu ... prostě kdekoliv. Větrná zvonkohra s acháty vydává velmi jemný, harmonický zvuk a navodí příjemnou atmosféru. 

Achát do našeho života dodává rovnováhu. Dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang. Tzn. že umí dát do souladu pozitivní a negativní síly, které udržují celý vesmír pohromadě. Podporuje sebedůvěru, posiluje soustředění a správná rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost k sama sobě. Pomáhá překonávat negativní pocityzlobu, odstraňuje vnitřní napětíAchát Vám dodá pocit jistoty a bezpečí.

 

Dostupnost Skladem
780 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Krásný domov
 

Zvonkohra se skládá ze sedmi leštěných achátových plátků velikosti mezi 6-7cm, které jsou upevněny na dřevěném kolečku. Malý dřevěný kroužek nad nimi slouží k pověšení. Celková délka je cca 60-75cm.

Každý kus je originál, každý plátek achátu je jedinečný, můžou se proto tvarově i strukturou měnit. Všechny zvonkohry jsou nádherné!

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.