Limitovaná svíčka pro čarodějku

Svíčka doplňující Velkou knihu pro čarodějku. Skvěle se hodí ke všem rituálům, je nádherným darem, opravdu bohatě zdobená. Její magický třpyt potěší každého kdo se podívá pod víčko. Zdobená je opalitem a černým turmalínem, které se postarají o vaši ochranu a klid. Slunce nebo květ života ve svíčce vám zůstane navždy a vám bude připomínat, že vaše mysl může vždy zářit. 

Svíčka voní po zeleném čaji s levandulí, podpoří klid a pohodu a hodí se skvěle pro meditační účely, když potřebujete vaši mysl zklidnit a uvolnit.

Obsah svíčky je: 130ml

 

Skladem
410 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 130 ml. Doba hoření cca 35 hodin. Minimálně 120g vosku. 

Doporučujeme svíčku ne hořet alespoň 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu