Selenitová koule

Selenitová koule vyšle klid a mír do všech koutů vašeho domova i do vás samých.

O tom, že kameny, krystaly a polodrahokamy mají různé schopnosti už nemusíme pochybovat. Jejich energie je nesporná. Věříme v jejich léčivé schopnosti a sílu. Tvar koule vyzařuje energii do všech možných směrů, do všech tří rozměrů a vysílá jí do prostoru. Koule je skvělým pomocníkem při relaxaci nebo meditaci. Její tvar má velmi pozitivní účinek na Vaši mysl. Působí velmi antidepresivně. 

Selenit je kámen, který se skvěle hodí pro meditaci a duchovní praxi. Udržuje vnitřní klid, vyznačuje se jemnými vibracemi a do mysli přináší jas. Pomůže zklidnit zmatky v duši a správně se rozhodnout v oblasti citů. Je to jen z nejsilnějších kamenů, používající se při léčení. Krásná jemná textura selenitové koule uklidňuje mysl a otevírá ji pro vyšší duchovno.

Držte ji při meditaci v rukou nebo ji můžete umístit do koutku v domě, kde pomůže vytvořit mírumilovnou a laskavou atmosféru.

Koule se mohou mírně lišit odstínem, protože každá je vyhotovena z jiného kusu selenitu. V přírodě nenajdete dva totožné kusy selenitu. Každý je absolutní originál.

Střední koule ze selenitu váží minimálně 150g. Velká koule ze selenitu váží minimálně 250g. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

 

od 590 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
Velikost: Velká
Skladem
670 Kč
Velikost: Střední
Vyprodáno
590 Kč

Cena je za 1 selenitovou kouli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu