Achátový obelisk s geodou

Achát je kamenem sebedůvěry. Silně uzemňující kámen, který přináší stabilitu a rovnováhu do našeho života. Pokud se cítíte úzkostní a psychicky vyčerpaní, achát vám dodá energii a pocit bezpečí. Dostává do souladu energie v citové, tělesné i rozumové úrovni. Existuje velké množství druhů achátů, ale jejich schopnosti jsou v jádru velmi podobné. 

Achát zlepšuje koncentraci a analytické schopnosti. Podporuje sebedůvěru, sebepřijetí a sebepoznání. Díky tomuto kamenu je lehčí být k sobě upřímný a odvážný dělat důležitá životní rozhodnutí. Pomáhá překonat negativní pocity, zlobu a vnitřní napětí. Achát se hodí i pro situace, kdy se potřebujete zklidnit, zpomalit a najít sami sebe. Navíc geoda uvnitř otevírá vnitřek kamene samotného. Symbolizuje propojení světa, života a vašeho vnitřního já. To jak vaše vnitřní nastavení může ovlivnit vnější život, svět i celý vesmír. Na polici vám bude stále připomínat, jak důležité je pro vás vnitřní nastavení a přístup k životu.

Obelisk je odjakživa symbolem stability, síly, energie ochrany. Pomáhá vyzařovat nahromaděnou energie do prostoru kolem sebe nebo ji pomocí špice usměrnit do jednoho bodu na těle při vybrané formě holistického léčení. 

  

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 490 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
číslo: č.1 - 172g
Vyprodáno
980 Kč
číslo: č.2 - 134g
Vyprodáno
790 Kč
číslo: č.3 - 114g
Vyprodáno
690 Kč
číslo: č.4 - 62g
Vyprodáno
490 Kč

Achátový obelisk s geodou.

Achát zlepšuje koncentraci a analytické schopnosti. Podporuje sebedůvěru, sebepřijetí a sebepoznání. Díky tomuto kamenu je lehčí být k sobě upřímný a odvážný dělat důležitá životní rozhodnutí. Pomáhá překonat negativní pocity, zlobu a vnitřní napětí. Achát se hodí i pro situace, kdy se potřebujete zklidnit, zpomalit a najít sami sebe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu