Drúza kouřového křišťálu

Další z krystalů, které jsme vybrali je kouřový křišťál neboli záhněda. Inspirováni jógou jsme vybírali kameny, které vám budou opravdu sloužit. Záhněda umí během meditace zvyšovat vibrace. Během meditace vám pomůže zklidnit mysl, protože celkově zvyšuje vyrovnanost a koncentraci, odbourává psychické těžkosti a navozuje stav emocionálního klidu. Je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů.

Drúza je skupina srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy oplývají velkou silou, hodí se na ochranu větších prostor. Také se používají  k nabíjení jiných kamenů. Drúzy jsou energeticky velmi silné, je nutné rozmyslet si, kam a proč je chcete umístit.

V běžném životě kouřový křišťál vylepšuje komunikační dovednosti. Podněcuje logické myšlení, selský rozum a zdravé sebevědomí. Hodí se proto např. na vaše pracovní místo, kde přímo podpoří vaše sebevědomí a zbaví vás přebytečného stresu. Podporuje také pragmatické myšlení.

Pokud máte pocit, že díky záhnědě vám stoupl zájem o zemi a životní prostředí, tak jste nespletli, protože energetické působení záhnědy nás umí spojit se Zemí. Najednou jakoby jste se uvolnili a spojili se se vším kolem vás a bude vám mnohem příjemněji.

Ideální místo: Jógový a meditační koutek, pracovna, ložnice

Hrot krystalu otočte od sebe - od svého těla, čímž z něj odvedete negativní energii. Naopak pokud se cítíte unavení, hrot otočte směrem k sobě a krystal Vám energii dodá.

 

Volíme záměrně krystaly, které jsou minimálně opracované, protože jsme přesvědčeni, že jejich energie a schopnosti jsou v této podobě nejsilnější. Respektujeme každý krystal, jak k nám přišel z přírody a jeho přírodní anomálie jsou pro nás naopak něčím, čeho si vážíme.

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Fotografie je ilustrativní. Každou drúzu pro vás vybíráme osobně s citem a respektujeme její přirozenou krásu a jedinečnost. Dbáme velmi na vysokou kvalitu kamenů. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 290 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
Velikost drúzy krystalů: střední 100 - 200g
Vyprodáno
690 Kč
Velikost drúzy krystalů: velká 200 - 300g
Vyprodáno
830 Kč
Velikost drúzy krystalů: malá 50 - 100g
Vyprodáno
290 Kč
Velikost drúzy krystalů: 300-400g
Vyprodáno
990 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu