Lampa s Fluoritem

Umístěte tuto nádhernou lampu kamkoliv, kde rádi trávíte relaxační čas. Bude fungovat jako místo, které pohltí negativní energii. Je to překrásný dárek pro někoho, komu chcete ukázat jak nádherný může být fluorit. Základna na které je kus fluoritu postavený prosvítí kámen a vystoupí tak jeho neuvěřitelně překrásná kresba. Každá chvíle, kterou strávíte v jeho v blízkosti vás naplní neuvěřitelnou energií.

Fluorit je kámen duševní ochrany, sebedůvěry a působí velmi kladně proti depresím. Má velkou moc nás ochraňovat a zmírňovat emoce. Je to kámen který dodává řád každodennímu životu, harmonizuje osobnost v tělesné a duševní rovině a jemně otevírá dveře do podvědomí. Fluorit také zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, Je to kámen podporující léčbu, čístí tělo a léčí bolavé svaly.

Konec lampy má USB výstup, tzn. že ho můžete zapijit do jakékoliv nabíječky, kterou používate třeba na vás mobilní telefon. Základna je ze dřeva s led žárovičkami, je tedy absolutně bezpečná.

Každý kus válce je absolutní originál. Jedná se o válec z přírodního fluoritu, prasklinky, nerovnosti či hrubé okraje nejsou vadou. 

od 2 950 Kč
Varianta: Střední 400g+
Skladem
2 950 Kč
Varianta: Velká 500g+
Vyprodáno
3 600 Kč
Varianta: Extra velký 650g+
Vyprodáno
4 200 Kč

Dřevěná základna na má průměr 10cm a výšku 1,5cm 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu