Face-roller s křišťálem a masážní placičkou ametystu

Prastarý ajurvédský nástroj k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Masážní váleček z pravého křišťálu.

Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům nebo sérům pronikat hlouběji do pleti a to my milujeme. Pravidelným používáním zmírňuje vzhled tzv. druhé brady a černých kruhů pod očima, dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek, oteklosti. Díky face-rolleru si můžeme mírnou lymfatickou drenáž provádět pravidelně doma a zabránit tak otokům obličeje, očí nebo dokonce bolestem hlavy. Face-roller, díky chladu kamene, stahuje rozšířené póry a pleť na první pohled okamžitě rozzáří. 

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu, hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Použijte jindy naopak placičku ametystu a jeho hranami masírujte obličej, zapojíte tak jiné svaly než při face-rolleru a předejdete tak tvorbě vrásek.  

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a, protože otevírá dveře do jiných světů, je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto, je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje.

Váleček použijte na předem vyčištěný obličej. Naneste sérum, olejíček či krém a větším válečkem pomalu rolujte po obličeji. Malý váleček využijte na citlivou oblast kolem očí, nosu a brady. Doporučená doba masáže je 5 minut. Pokud je kámen zahřátý, zkuste ho na chvíli položit do lednice a poté masírovat.

 

Každý roller je díky jedinečné struktuře kamenů originál.

Ve lněném pytlíčku s potiskem "Krásná" najdete masážní váleček s křišťálem a masážní placičku z ametystu. 

Délka rolleru je cca 14cm. Průměry válečků jsou cca 4cm a 2,5cm. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
890 Kč
Kategorie: Krásný domov
Položka byla vyprodána…

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu