Krystalový aroma roller ŠTĚSTÍ A POHODA s fluoritem

Naše esenciální oleje můžete mít vždy u sebe. Vejdou se i do té nejmenší kabelky. Kombinace esenciálních olejů v praktickém balení plném energie krystalů. Kulička rolleru je z krystalu a stejné krystaly násobí účinky olejů v lahvičce. Po vypotřebování můžete lahvičku jednoduše otevřít a opět naplnit. 

Roll-on můžete použít na místa vám blízká, nemusíte se bát použít na látku... 

Citrusové oleje čistí vzduch, pročistí vaše okolí a zbaví vzduch nežádoucích bakterií. Čerstvá citrónová vůně je účinná při bolestech hlavy a duševní námaze.

Esenciální olej z eucalyptu má protiinfekční účinky a blahodárně působí na nervovou soustavu. Pomáhá při migréně a vyčerpání.

Fluorit je kámen duševní ochrany, sebedůvěry a působí velmi kladně proti depresím. Má velkou moc nás ochraňovat a zmírňovat emoce. Je to kámen který dodává řád každodennímu životu, harmonizuje osobnost v tělesné a duševní rovině a jemně otevírá dveře do podvědomí. Fluorit také zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, Je to kámen podporující léčbu, čístí tělo a léčí bolavé svaly.

 

Skladem
320 Kč

Obsah lahvičky 10ml, obsah náplně: 6ml.  

Roller obsahuje líh a čisté esenciální oleje v poměru 1:1. Používáme přírodní čisté esenciální oleje, u citrusových je možné zabarvení do oranžova, což ale nemá žádný vliv na jejich účinky. 

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu