Aura měsíc z achátu s geodou

Úžasný třpytivě perleťový měsíc z achátu s geodou je pokryt tzv. aqua aura, povrchovou úpravou, která kamenu dodá duhové záblesky barev. Měsíc je symbolem ženství, proto poslouží skvěle na vašem kosmetickém stolečku, v ložnici nebo v koupelně, kde posílí vaši sebedůvěru a ženskou sílu. Je to opravdu jedinečná a nádherná dekorace, která poslouží i k nabití vašich prstenů a šperků. 

Achát do našeho života dodává rovnováhu. Podporuje sebedůvěru, posiluje soustředění a správná rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost k sama sobě. Pomáhá překonávat negativní pocityzlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Achát vám dodá pocit jistoty a bezpečí.

Drúza je skupina srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy oplývají velkou silou, hodí se na ochranu větších prostor - ať už se jedná o pracovnu, ložnici či dětský pokojíček. Také se používají  k nabíjení jiných kamenů. Drúzy jsou energeticky velmi silné, je nutné rozmyslet si, kam a proč je chcete umístit.

 

Minimální váha měsíčku je 165g. Délka zhruba 8-9 cm.

Respektujeme každý krystal, jak k nám přišel z přírody a jeho přírodní anomálie jsou pro nás naopak něčím, čeho si vážíme.

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Fotografie je ilustrativní. Každý kus pro vás vybíráme osobně s citem a respektujeme přirozenou krásu a jedinečnost. Dbáme velmi na vysokou kvalitu kamenů.
 
Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/
Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: 1715
1 390 Kč –9 % 1 264,90 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
Položka byla vyprodána…
3ABC75CB EDD4 491A 96EF 731756FC0B9B
1 390 Kč –9 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu