Ametystové vajíčko nejvyšší kvality

Nádherná ametystová vejce vysoké kvality. Vybroušená geoda, která dává nahledénout do svého nitra. Vidět spiritualitu a klid ještě hlouběji. Pomůže vám se nasoustředit se své nitro, své osobní já a sílu sebe sama. 

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a protože otevírá dveře do jiných světů je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto, je skvělé mit ho ve vaše jógovém koutku, používat ho při meditaci. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všech všeho, co nás obklopuje.

Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí.

Je to skvělý kámen pro začátečníky a dokonce i pro malé děti. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí.

Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení.

Ideální místa: meditační koutek, jogový koutek, ložnice a dětský poko

od 740 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
číslo: 1 - 813g
Vyprodáno
1 930 Kč
číslo: 2 - 611g
Vyprodáno
1 430 Kč
číslo: 3 - 508g
Vyprodáno
1 220 Kč
číslo: 4 - 524g
Vyprodáno
1 250 Kč
číslo: 5 - 513g
Vyprodáno
1 250 Kč
číslo: 6 - 370g
Vyprodáno
990 Kč
číslo: 7- 360g
Vyprodáno
970 Kč
číslo: 8 - 280g
Vyprodáno
890 Kč
číslo: 9 - 383g
Vyprodáno
1 040 Kč
číslo: 10 - 232g
Vyprodáno
740 Kč

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

 Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: