Drúza Celestýnu

Celestýn je kámen nebeské krásy, štěstí a klidu. Navozuje pocit bezpečí a harmonie, proto je to kámen velmi vhodný do ložnice nebo dětského pokoje. Působí velmi dobře i v mezilidských vztazích a lásce, uspořádá je, zklidní a pomůže také při problémech v komunikaci a odstraní ostych. Celestýn posiluje kreativitu, tvořivost a otevírá srdce umění. Je to nádherný kámen nové doby v modro-šedé barvy. 

Drúza je skupina srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy oplývají velkou silou, hodí se na ochranu větších prostor - ať už se jedná o pracovnu, ložnici či dětský pokojíček. Také se používají k nabíjení jiných kamenů. Drúzy jsou energeticky velmi silné, je nutné rozmyslet si, kam a proč je chcete umístit.

 

Volíme záměrně krystaly, které jsou minimálně opracované, protože jsme přesvědčeni, že jejich energie a schopnosti jsou v této podobě nejsilnější. Respektujeme každý krystal, jak k nám přišel z přírody a jeho přírodní anomálie jsou pro nás naopak něčím, čeho si vážíme.

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů, se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd.). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Fotografie je ilustrativní. Každou drúzu pro vás vybíráme osobně s citem a respektujeme přirozenou krásu a jedinečnost. Dbáme velmi na vysokou kvalitu kamenů. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 490 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
Velikost drúzy krystalů: 200 - 300g
Vyprodáno
960 Kč
Velikost: 200g
Vyprodáno
550 Kč
Velikost: 120g
Vyprodáno
490 Kč
Velikost: 150-200g
Vyprodáno
690 Kč
číslo: 1010g
Vyprodáno
2 300 Kč
číslo: 1288g
Vyprodáno
2 890 Kč
číslo: 1810g
Skladem
4 030 Kč

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu