Vykuřovací směs Štěstí

Nádherně voňavá směs pilin Palo Santo, růže, jasmínu a heřmánku vás svým kouzelným kouřem obklopí ochranou, štěstím a klidem. Růže vás zbaví psychických problémů a starostí. Jasmín tlumí silné emoce. Namíchali jsme ji pro vás ručně v naši kouzelné výrobně v Poděbradech. 

Palo santo ve španělštině Posvátné dřevo je úžasný přírodní nástroj k meditaci, čištění prostoru a zvyšování vibrací. Pochází od původních obyvatel Jižní Ameriky. Nádherná aromatická, dřevitá vůně s nádechem citrónu a máty dokáže navodit klid, mír, a jasno do situace či místa.

Palo Santo vyčistí prostory od negativní energie, čistí auru, je tedy ideální před meditaci, či k očistě vašich krystalů. Země původu Palo Santo je Peru. Dřevo je sbíráno jenom z padlých stromů. Stromy Palo Santo jsou vzácné a proto se nestínají. Sběr dřeva je kontrolován místní vládou.

Obsah lahvičky je 65ml - směs vám vystačí na 2 - 3 použití. 

Váha vykuřovací směsi je cca 10g 

 
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
250 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…
Vykuřovací směs doporučujeme dát buď do aromalampy (bez vody) pro menší intenzitu nebo nasypat na uhlíky k vykuřování. Ty položíte do ohnivzdorné misky na písek např. do našeho kotlíku. Zapálíte uhlík a nasypete na něj směs.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu