Voňavý krystalový písek s růženínem

Správné uhašení vykuřovadla je nedílnou součástí celého rituálu vykuřování. Proto jsme vytvořily písky s obsahem esenciálních olejů a krystalů, ve kterých můžete každé naše vykuřovadlo bezpečně uhasit a znásobit jejich sílu díky účinkům krystalů. 

Písek můžete nasypat do misky, lastury či kadidelnice. Doutnající vykuřovadlo ať už šalvěje, palo santo či dřívka pinie v něm opatrně uhaste do úplného vyhasnutí. Používejte dokud nebude písek znečištěný. 

Písek je ovoněn několika kapkami čistého esenciálního oleje z citrónové trávy. Olej má intenzivní svěží vůni. Používá se jako tradiční vůně arjůvédské medicíny. Je to jeden z nejlepších olejů pro detoxikaci organismu.

Růženín je symbolem čisté lásky. Chcete-li otevřít své srdce, růženín je správná volba. Emoce se díky němu otevřou a uvolní. Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růženín. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů.

 

Celková hmotnost je 100g. Z toho 20g je drahých kamenů. 

Skladem
Kód: 3490
250 Kč
Kategorie: Sety kamenů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu