Voňavý krystalový písek s ametystem

Správné uhašení vykuřovadla je nedílnou součástí celého rituálu vykuřování. Proto jsme vytvořily písky s obsahem esenciálních olejů a krystalů, ve kterých můžete každé naše vykuřovadlo bezpečně uhasit a znásobit jejich sílu díky účinkům krystalů. 

Písek můžete nasypat do misky, lastury či kadidelnice. Doutnající vykuřovadlo ať už šalvěje, palo santo či dřívka pinie v něm opatrně uhaste do úplného vyhasnutí. Používejte dokud nebude písek znečištěný. 

Písek je ovoněn několika kapkami čistého esenciálního oleje z levandule. Levandulový olej působí antibakteriálně, protizánětlivě, a ulevuje při bolestech hlavy. Levandulový olej  je také známý svým účinkem na nervové vyčerpání, napětí. Pomáhá při depresi, tlumí silné emoce, ale také je velmi účinný při nespavosti.

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a protože otevírá dveře do jiných světů je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto, je skvělé mit ho ve vaše jógovém koutku, používat ho při meditaci. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všech všeho, co nás obklopuje.

Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí.

Je to skvělý kámen pro začátečníky a dokonce i pro malé děti. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí.

Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení

Celková hmotnost je minimálně 100g. Z toho 20g je drahých kamenů.  

Skladem
250 Kč
Kategorie: Sety kamenů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu