• 1 z 2
 

Silně energizující citrusová svíčka s růženínem

 

Vůně odcházejícího léta, to je pro nás vůně citrónu a limetky. Načerpejte ubývající energii z naší svíčky s vůní citrusů, neuvěřitelně povzbuzující kombinace citrónu a limetky s velkým křišťálem růženínu. To vše jsme schovali do minimalistické sklenice, kterou můžete později využít kdekoliv .

Limetkový olejsilnou a svěží vůníOlej pomáhá při nervovém napětí, osvěžuje, projasňuje myšlení a posiluje koncentraci. Pozvedává ducha a zlepšuje náladu. Čerstvá vůně esenciálního oleje z citrónu je účinná při bolestech hlavy a duševní námaze. 

Citrusové oleje čistí vzduch, pročistí vaše okolí a zbaví vzduch nežádoucích bakterií. 

Růženín je symbolem čisté lásky. Chcete-li otevřít své srdce, růženín je správná volba. Emoce se díky němu otevřou a uvolní. Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. 

 

Dostupnost Skladem
440 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Svíčky
 

Sójový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Svíčka má velmi jemnou vůni, je složna pouze z čistých a přírodních esenciálních olejů, může tudíž hořet i v místnosti, kde máte např. miminko nebo malé děti. 

obsah: cca 200 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.