Novinka
  • 1 z 2
 

Ochranný set s malachitem

 

Kombinace ochranných kamenů malachitu, placičky fluoritu a surového křišťálu je ideální do kabelky a můžete jí použít kdykoli potřebujete ochránit a posílit před negativní energií. 

Malachit je neuvěřitelně mocný kámen, protože pohlcuje negativní energie a znečišťující látky. Ochraňuje na cestách, protože je také spjat s dobrodružstvím. Otevírá srdce a přináší rovnováhu a harmonii. Jeho nádherná temně zelená barva nám pomáhá se uzemnit a vrátit se zpátky k přírodě. 

Tromlovaná fluoritová placička je skvělá pomůcka k zklidnění a používá se při meditaci a relaxaci. Přikládá se na kůži a tlakem se masíruje nebo můžete placičku stlačovat přímo v dlani při akutním stresu. Fluorit je kámen, který dokáže zvládnout chaos a opětovně uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost a současně usnadňuje překonávání duševních problémů. Povzbuzuje paměť, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Navíc má pozitivní účinek v případech, kdy ztrácíme naději nebo motivaci. Pomáhá při boji s leností a dodává energii na všech úrovních osobnosti.

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy. Je to nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. 

 

Dostupnost Skladem
440 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Sety kamenů
 

Set obsahuje od každého kamene jeden kus a dostanete jej ve lněném pytlíčku s potiskem "Ochranný set".

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.