Lampa s koulí kouřového křišťálu

Nádherný kus leštěného kouřového křišťálu vybroušeného do tvaru dokonalé koule. Velmi vysoká kvalita krystalu umožňuje nahlédnout do struktury kamene, protože zůstává částečně čirý. Koule je symbolem nekonečna. Z8hněda posazená na základnu lampy je nádherná, působí minimalisticky a velmi moderně, my jsme se do této kombinace zamilovali.

Kouřový křišťál zlepšuje a prohlubuje spánek. Zbaví vás stresu a uklidní, dokáže vyladit a zharmonizovat partnerské vztahy. Svými vlastnostmi působí proti únavě, dodává sílu při rozhodování a potlačuje negativní emoce

Také podněcuje logické myšlení, selský rozum zdravé sebevědomí. Hodí se proto např. na vaše pracovní místo, kde přímo podpoří Vaše sebevědomí a zbaví vás přebytečného stresu. Podporuje také pragmatické myšlení.

Pokud máte pocit, že díky záhnědě Vám stoupl zájem o zemi a životní prostředí, tak jste nespletli, protože energetické působení záhnědy nás umí spojit se Zemí. Najednou jakoby jste se uvolnili a spojili se se vším kolem Vás a Vám bude mnohem příjemněji.

Váha koule záhnědy je nad 300g.

Dřevěná základna na má průměr 10cm a výšku 1,5cm. Délka kabelu zakončeného USB je 135cm

Skladem
2 170 Kč
Kategorie: Krásný domov

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: