Set kamenů pro Šťastný domov

Spokojený, klidný a šťastný domov si přejeme všichni. Vybrali jsme pro vás set kamenů, které k vám domů přitáhnou štěstí, pohodu a lásku

Růženín - kámen nepodmíněné lásky, míru. Přitahuje lásku a nové vztahy k vám domů. Růženín také odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Otevírá srdce a tlumí traumata, krize. Posiluje empatii.

Amazonit je kámen rovnováhy. Udržuje v ní jak mužskou i ženskou energii, tak jednotlivé roviny osobnosti. Pomůže vám dostat se z citových traumat a uklidní vaše obavy a strach.

Set dostanete jako vždy zabalený v krásném lněném sáčku a kartičkou s popisy kamenů.

Křišťálové drúzička s aurouKřišťál je nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. 

Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Navíc je drúzička pokrytá takzvanou andělskou aurou. Je to technika, kdy se na kámen nanáší tenká vrstva titanu a ten se tak stává magicky duhový. Připomíná auru, zářící a obklopující naše tělo.

Skladem
550 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly

Volíme záměrně krystaly, které jsou minimálně opracované, protože jsme přesvědčeni, že jejich energie a schopnosti jsou v této podobě nejsilnější. Respektujeme každý krystal, jak k nám přišel z přírody a jeho přírodní anomálie jsou pro nás naopak něčím, čeho si vážíme.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: