Růženínová koule s AUROU

Růženínové koule jsou snad náš nejněžnější a nejmilejší produkt. Víc už to ani nejde, vždyť růženín sám o sobě je kamenem čisté lásky, míru a emocí. Tato je navíc pokryta tenkou vrstva nádherné andělské aury, která vytváří nádherné magické a duhové odlesky.

Přináší poučení o skutečné podstatě lásky. Má uklidňující, tišící účinek. Výborně poslouží ve chvílích traumat nebo krizí. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růženín. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky. Růženín odstraňuje negativní energii a nahrazuje ji milostnými vibracemi. Růženín je nejlepší léčitel citů.

Navíc, pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat, aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér. 

Koule se mohou mírně lišit odstínem, protože každá je vyhotovena z jiného kusu růženínu. V přírodě nenajdete dva totožné kusy růženínu. Každý je absolutní originál.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Kód: 4767/1
od 1 980 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
číslo: 250-300g
Vyprodáno | 4767/1
1 980 Kč
číslo: 450g
Vyprodáno | 4767/2
2 880 Kč
číslo: 540-700g
Vyprodáno | 4767/3
4 380 Kč

Cena je za 1 růženínovou kouli.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu