Koule z kouřového křišťálu

Nádherný kus leštěného kouřového křišťálu vybroušeného do tvaru dokonalé koule. Velmi vysoká kvalita krystalu umožňuje nahlédnout do struktury kamene, protože zůstává částečně čirý. Koule je symbolem nekonečna. 

V běžném životě kouřový křišťál vylepšuje komunikační dovednosti. Podněcuje logické myšlení, selský rozum zdravé sebevědomí. Hodí se proto např. na vaše pracovní místo, kde přímo podpoří vaše sebevědomí a zbaví vás přebytečného stresu. Podporuje také pragmatické myšlení. Pokud máte pocit, že díky záhnědě vám stoupl zájem o zemi a životní prostředí, tak jste nespletli, protože energetické působení záhnědy nás umí spojit se Zemí. Najednou jakoby jste se uvolnili a spojili se se vším kolem vás a bude vám mnohem příjemněji.

Navíc pokud použijete dvě koule do dlaně a snažíte se jimi pohybovat, aniž by se dotýkaly, podporujete pohyblivost a prokrvení prstů, rozvoj mozkových funkcí a činnost vnitřních orgánů. Lepší se také schopnost se koncentrovat a rozvíjí se vnitřní síla. Otáčením koulí v ruce jsou stimulovány akupresurní body dlaně, které povzbuzují činnost vnitřních orgánů a vyrovnávají funkce obou mozkových hemisfér. 

 

Průměr střední koule je cca 5cm, průměr velké koule je cca 6cm. 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Kód: 286302
od 930 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
Velikost: Střední 200-300g
Vyprodáno | 286301
1 280 Kč
Velikost: Malá 100-200g
Vyprodáno | 286302
930 Kč

Průměr střední koule je cca 5cm, průměr velké koule je cca 6cm. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu