Ametystový válec s drúzou

Nádherný ametystový válec, symbol uzavřené energie, která se kumuluje v prostoru kruhu.  Ametystová drúza je vyřezaná do tvaru nízkého válce a smysl nekonečna uzavřeného do jednoho kruhu uzavírá prostor, symbolizuje cykličnost světa, života a smrti. 

Ametyst je sám osobě ideální ve všech spirituálních souvislostech, při meditaci. Otevírá dveře do jiných světů. Proto je skvělé mít ho ve vašem jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje.

Drúza je skupina srostlých krystalů na společném podkladu. Tyto trsy oplývají velkou silou, hodí se na ochranu větších prostor. Také se používají  k nabíjení jiných kamenů. Drúzy jsou energeticky velmi silné, je nutné rozmyslet si, kam a proč je chcete umístit.

Ideální místa: meditační koutek, jógový koutek, ložnice a dětský pokoj

 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Váha každého ametystu je 100-200g a průměr zhruba 4,8cm 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 080 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
Položka byla vyprodána…

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů, se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd.). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Váha každého ametystu je 100-200g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu