Ametystová miska

Misky z kamenů nás vždy fascinovaly protože, nejen že vyzařují sílu a energii všude okolo sebe, ale také jsou nádherné v každém koutu vašeho domova. Ametyst ve tvaru měsíce symbolizuje klid, věčnost a osvícení. Ametystová miska se hodí skvěle do ložnice. Podpoří klid, klidné spaní a sladké sny. 

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a, protože otevírá dveře do jiných světů, je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje. Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí. Je to skvělý kámen pro začátečníky a dokonce i pro malé děti. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí. Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení.

Naplňte je našimi krystaly ze setů, koulemi a budou se vzájemně nabíjet. Úchvatně na nich budou vypadat naše šperky, když je zrovna nebudete používat a zároveň se vám na mističce krystaly šperků dobijí z ametystu. Použijte jako mýdlenku či naplňte solí do koupele a dejte vedle vany. Můžete je použít i na jídelní stůl jako misku na oříšky či slánku. Ametyst bude nabíjet sůl svými účinky. Využijte jako mističku pro naše voňavé ČOKO-BONBÓNKY. 

 

Průměr kulaté mističky je zhruba 8cm. 

Délka mističky ve tvaru měsíčku je 8cm, šířka je 5,5cm.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Kód: 2785/02
od 1 590 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly
Varianta: Kulatá
Skladem | 2785/01
1 620 Kč
Varianta: Měsiček
Vyprodáno | 2785/02
1 590 Kč

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu