Lampa s obeliskem křišťálu - Energie

Umístěte tuto nádhernou lampu kamkoliv, kde rádi trávíte relaxační čas. Bude fungovat jako místo, které pohltí negativní energii.

Použijte základnu kolem lampy k dobití svých krystalů. Křišťál se používá také k dobíjení ostatních kamenů a tak stači, když kolem obelisku rozložíte ostatní krystaly. Lampu nemusíte zapínat. Křišťál pracuje sám.

Říka se, že umístěním křišťálu na pracovní stůl  (do ložnice, atd... )neutralizujete škodlivé účinky elektronických zařízení.  

Přemýšlejte dlouho a důkladně o něčem, co byste chtěli udělat, pak to napište na kousek papíru a nechte to zastrčené pod lampou. Křišťál zvětšuje sílu záměrů a Základna na které je obelisk křišťálu postavený prosvítí kámen. Každá chvíle, kterou strávíte v jeho v blízkosti vás naplní neuvěřitelnou energií.

Obelisk křišťálu je symbolem ochrany, stability a životní síly. Ochrání Vás před negativní energií. Jeho vybroušený hrot vám přinese energii a Vášeň pro život. Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. 

Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy.

Pomáhá soustředění a uvolňuje paměť o které jsme si mysleli, že je hluboko uzavřená. Používá se proto na zesílení svých vlastních myšlenek .

Konec lampy má USB výstup, tzn. že ho můžete zapijit do jakékoliv nabíječky, kterou používate třeba na vás mobilní telefon. Základna je ze dřeva s led žárovičkami, je tedy absolutně bezpečná.

Skladem
1 590 Kč

Krystal křišťálu je vysoký od 8-10cm a váží kolem 120g, každý je originál velikost a hmotnost se může mírně lišit. 

Dřevěná základna na má průměr 10cm a výšku 1,5cm 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: