Lampa s obeliskem křišťálu - Energie

Říka se, že umístěním křišťálu na pracovní stůl (do ložnice, atd.) neutralizujete škodlivé účinky elektronických zařízení.  

Obelisk křišťálu je symbolem ochrany, stability a životní síly. Ochrání vás před negativní energií. Jeho vybroušený hrot vám přinese energii a vášeň pro život. Základna, na které je obelisk křišťálu postavený, prosvítí kámen. Každá chvíle, kterou strávíte v jeho v blízkosti vás naplní neuvěřitelnou energií.

Křišťál - nejuniverzálnější kámen na této planetě. Je to nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie. Protože křišťál dokáže pracovat i s energií tak, že ji dokáže dostat do nejdokonalejšího možného stavu a odstranit vzniklou nerovnováhu, hodí se spolu s ametystem také pro meditační účely. Naladí Vás k duchovnímu účelu a dokáže odfiltrovat všechny negativní vlivy. Pomáhá soustředění a uvolňuje paměť, o které jsme si mysleli, že je hluboko uzavřená. Používá se proto na zesílení svých vlastních myšlenek .

Umístěte tuto nádhernou lampu kamkoliv, kde rádi trávíte relaxační čas. Bude fungovat jako místo, které pohltí negativní energii. Použijte základnu kolem lampy k dobití svých krystalů. Křišťál se používá také k dobíjení ostatních kamenů a tak stačí, když kolem obelisku rozložíte ostatní krystaly. Lampu nemusíte zapínat. Křišťál pracuje sám. Přemýšlejte dlouho a důkladně o něčem, co byste chtěli udělat, pak to napište na kousek papíru a nechte to zastrčené pod lampou. Křišťál zvětšuje sílu záměrů. 

Konec lampy má USB výstup, tzn. že ho můžete zapojit do jakékoliv nabíječky, kterou používáte (třeba na váš mobilní telefon). Základna je ze dřeva s led žárovičkami, je tedy absolutně bezpečná.

 

Krystal křišťálu je vysoký od 8-10cm a váží kolem 120g- Každý kus je originál. Velikost a hmotnost se může mírně lišit. 

Dřevěná základna na má průměr 10cm a výšku 1,5cm. Délka kabelu zakončeného USB je 135cm.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Skladem
1 790 Kč

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: