Ametystová koule s geodou a andělskou aurou

Ručně broušené nádherné ametystové koule pokryté andělskou aurou. Duha, symbolizující auru, která obklopuje naše tělo. Koule, která nechává nahlédnout do svého nitra a odhaluje geodu, symbolizuje propojení vnějšího a vnitřního světa. Jiný nadhled a pohled na život. 

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a, protože otevírá dveře do jiných světů, je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto, je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všeho, co nás obklopuje. Ametyst je skvělý kámen podporující společné fungování a pochopení světa, jeho odlišností a slabostí. Je to skvělý kámen pro začátečníky a dokonce i pro malé děti. Léčí, uzdravuje a pomáhá při překonávání závislostí.

Propojení ametystu s láskou je nesporné. Jeho síla spočívá v tom, že dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení.

 

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

od 4 320 Kč
číslo: 1 - 890g
Vyprodáno
6 300 Kč
číslo: 2 - 847g
Vyprodáno
5 990 Kč
číslo: 3 - 607g
Vyprodáno
4 320 Kč
číslo: 4 - 670g
Skladem
4 760 Kč

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: