Svíčka Zimní kouzlo

Nádherná svíčka Zimní kouzlo s hřejivou vůní provoní váš domov v zimních večerech.  Nádherná kombinace vonných olejů zázvoru, koriandu, lemongrass a s kapkou skořice a vanilky vás okouzlí. Uklidňující sladká vůně vás pohladí a pomůže vám dotvořit atmosféru klidu. 

Zdobená bylinkami, kořením a maličkou šiškou. 

Svíčka je zabalená v krásné dárkové plechovce Yoga-day.

Sklenice je vyrobena v České Republice. To z ní dělá doplněk, který vám zůstane navždy. Překrásný dárek, který má smysl.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
480 Kč
Kategorie: Yoga-day
Položka byla vyprodána…

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Obsah sklenice 230 ml. Obsah vosku cca 200g

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu