Sada pro ochranu domova

Při stěhování do nového domova či pokud se potřebujete zbavit negativní energie z domova stávajícího je ideální tento set černého turmalínu a vykuřovadla šalvěje bílé ve tvaru tulipánu.  

Nádherný kus turmalínu, který je vhodný pro každého, kdo chce odehnat negativní energii ze svého okolí, domova nebo jiného místa. Vhodný pro krystalo-terapie, na krystalovou mřížku nebo jako nádherný kus, který bude chránit “vaše místo”. Černý turmalín je nádherný jedinečný kámen, který pohlcuje negativní vibrace, odstraňuje stres, zlost a strach. Je ochranným šamanským kamenem. Kámen pomáhá pochopit nejen sebe sama, ale i druhé. Dokáže transformovat příliš těžkou energii do jemné a příjemné, která vás bude provázet každý den.

Šalvěj bílá vyčistí prostory od negativní energie, které svým kouřem odnese pryč. Do vašeho domova vnese mír a klid. Ve svých starobylých šamanských rituálech ji používali už severoameričtí Indiáni. 

Použití je velmi jednoduché. Zapalte svazek šalvěje a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce, se kterou můžete obejít prostory, které chcete očistit od negativní energie. Můžete také kouř nasměrovat k sobě o čistit tak svoji mysl od negativních myšlenek. Po rituálu svazek dobře uhaste a můžete použít opakovaně.   

Naše šalvěje k vykuřovaní pochází z Kalifornie a jsou sušeny pomalu na přirozeném slunci. K jejich sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  

Sada obsahuje jeden kus černého turmalínu o váze 100-150g a jeden kus vykuřovadla šalvěje bílé ve tvaru tulipánu. Délka je cca 10cm.

Naše produkty pravidelně certifikujeme u České Gemologické laboratoře: https://www.yoga-day.cz/certifikaty/

Skladem
740 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: