Rituální vazba šalvěje bílé s dřívkem řečíku

Očistěte svůj prostor naším nádherným vykuřovadlem, které odežene zbytečný shon a přinese harmonii a klid k vám domů. 

Šalvěj bílá vyčistí prostory od negativní energie, které svým kouřem odnese pryč. Do vašeho domova vnese mír a klid. Ve svých starobylých šamanských rituálech ji používali už severoameričtí Indiáni. Svazek šalvěje bílé je doplněn o klasy chrastice kanárské, které připomínají šištičky, a dřívka z keře řečíku lentišku, který obsahuje aromatické pryskyřice. Tento keř najdete jen na jednom místě v Řecku, jeho pryskyřice se odpradávna používají jako kadidla. Ponořte se do této očistné vůně.

Naše šalvěje k vykuřovaní pochází z Kalifornie a jsou sušený pomalu na přirozeném slunci. K jejich sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  Zapalte svazek šalvěje, nechte rozhořet a následně sfoukněte. Kouřem očistěte místnost nebo celý domov. Zaměřte se na dveře
a okna. 

Proces vykuřování představuje čtyři pozemské elementy ohně, vody, vzduchu a země. Lastura abalone představuje vodu, neboť pochází z moře. Šalvěj představuje zemi, protože je to bylina a ze země roste. Jakmile se šalvěj zapálí, tak představuje oheň. Kouř představuje vzduch. Během vykuřování se tedy dotkneme všech těchto elementů, které tak zůstanou s námi. 

Balení obsahuje jeden svazek šalvěje. Délka je cca 10cm.

Skladem
Kód: 4063
330 Kč
Kategorie: Vykuřovadla, Šalvěj
? Druhy vykuřovadel: Šalvěj

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu