Hojnost - vykuřovací směs s krystalem avanturínu

Vykuřovací směs hojnost je směs pryskyřic, šalvěje bílé, palo santo, bylinek (měsíček a levandule) a kamene avanturínu.  Namíchaná je ručně u nás v yoga-day.cz

Šalvěj bílá vyčistí prostory od negativní energie, které svým kouřem odnese pryč. Do vašeho domova vnese mír a klid. Ve svých starobylých šamanských rituálech ji používali už severoameričtí Indiáni. Levandule působí antibakteriálně, protizánětlivě, a ulevuje při bolestech hlavy. Květy růže podpoří lásku v sebe sama a sílu, stejně jako růženín.

Proces vykuřování představuje čtyři pozemské elementy ohně, vody, vzduchu a země. Lastura abalone představuje vodu, neboť pochází z moře. Šalvěj představuje zemi, protože je to bylina a ze země roste. Jakmile se šalvěj zapálí, tak představuje oheň. Kouř představuje vzduch. Během vykuřování se tedy dotkneme všech těchto elementů, které tak zůstanou s námi. 

Naše šalvěje k vykuřovaní pochází z Kalifornie a jsou sušený pomalu na přirozeném slunci. K jejich sušení není používána žádná chemie ani stroje a jsou tak velmi kvalitní.  

Vykuřovací směs bylin a pryskyřic (min. hmotnost 10g)

Skladem
Kód: 6195
290 Kč
Kategorie: Vykuřovací směsi

Vykuřovací směs bylin a pryskyřic (min. hmotnost 10g)

Vyrobeno v České republice v yoga-day.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu