Vánoční svíčka s vůní koření

Připravili jsme pro vás limitovanou vánoční svíčku, která vám připomene pečení vánočních perníčků a klasické Vánoce. Je ovoněná badyánem, skořicí, špetkou zázvoru a pomerančem. Typické vánoční vůně, můžete si je zapálit kdykoliv, protože rozvoněná sladká vůně zároveň zklidňuje Vaši mysl a naladí Vaše JÁ do příjemného a klidného rozpoložení.

Sklenice je vyrobena v České Republice. To z ní dělá doplněk, který vám zůstane navždy. Překrásný dárek, který má smysl.

Zdobená je kořením skořice a sušeným pomerančem. Navrch jsme přidali nádherný přívěšek slunce - symbol cesty v dalším roce. Jako symbol světla, které nám na cestu bude celý rok svítit.

Svíčka je zabalená v krásné dárkové plechovce Yoga-day.

 

Chtěli bychom touto cestou poslat do Vašich domovů šťastné Vánoce plné kouzel a radosti.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6040
480 Kč –14 % 410 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…
579A8513
480 Kč –14 %

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Obsah sklenice 230 ml. Obsah vosku cca 200g

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu