Upcyklovaná svíčka Energie stromů

Zimní stromy v sobě skrývají spoustu neuvěřitelné energie i když se zdá, že právě odpočívají. Představuji si silné zasněžené větve a hluboko zakořeněnou sílu. Vytvořila jsem velmi jednoduchou svíčku ENERGIE STROMŮ, kterou si můžete vzít do vašich domovů a získat tak energii, která je v zimně opravdu potřeba.

Svíčka voní po cedru a borovici. Právě protože cedr dokáže energeticky podpořit odolnost proti vnějším tlakům a borovice posiluje sebedůvěru a energii, je právě tato svíčka stvořená pro kohokoliv, kdo hledá sílu a podporu v zimě, kdy nám často schází.

Svíčka je zdobená černým turmalínem, který ochraňuje před negativní energií a posypaná rozložitelnými třpytkami. 

Nákupem podporujete upcyklaci, skleničku máme z malého vetešnictví a byla vyrobena ve sklárnách Nový Bor.

Po použití stačí umýt zbývající vosk a můžete používat dál. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
420 Kč –30 % 294 Kč
Kategorie: Svíčky
Položka byla vyprodána…
2478F80A B2A9 4EBF 8334 8938EC93B7EC
420 Kč –30 %

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: cca 150 ml 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 2 hodiny.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: