Rituální svíčka s dřevěným knotem Hojnost

Hojnost nemá jen materiální ale také duchovní význam. Svíčky byly odjakživa používány při různých rituálech a k přivolání přání. Zavřete oči, vizualizujte si svoji touhu a zapalte při tom naši rituální svíčku hojnostBěhem provádění rituálů se otevírá pomyslný most mezi materiálním světem, vámi samými a okolními silami.

Dřevěný knot je pro nás další posun v naši práci, dlouho jsme pro vás ladili svíčky, které budou kvalitní a budou krásně hořet.

Zavřete oči a nechte se unášet praskajícím dřevem, které vám připomene krb nebo bubnování deště. 

Náš dřevěný knot je americké výroby, složen ze dvou tenkých plátků dřeva. Tato skladba zaručuje krásné a kvalitní odhořívání knotu s dostatečně velkým plamenem.

 

Ve svíčce najdete Citrín, který přitahuje do života hojnost a štěstí a také křišťál, který je nejúčinnějším krystalem. Přitahuje energie, které si přejeme. Je to nejuniverzálnější krystal.

  • Svíčka obsahuje čisté esenciální oleje z máty a heřmánku. Pročistí prostor a připraví ho k vašemu záměru. 
  • Svíčka je zdobena pilinami vykuřovadla palo santo, květy heřmánku a zlatými třpytkami. Palo Santo je ideální vykuřovadlo pro rituály. 

Hmotnost: 230g

Skladem
Kód: 6329
530 Kč

Vůně: máta a heřmánek

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

Hmotnost: celkem cca 230g. 

Doporučujeme svíčku nechat hořet alespoň 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

 

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu