Dřívka Palo Santo

Palo santo ve španělštině Posvátné dřevo je úžasný přírodní nástroj k meditaci, čištění prostoru a zvyšování vibrací. Pochází od původních obyvatel Jižní Ameriky. Nádherná aromatická, dřevitá vůně s nádechem citrónu a máty dokáže navodit klid, mír, a jasno do situace či místa.

Palo Santo vyčistí prostory od negativní energie, čistí auru, je tedy ideální před meditaci, či k očistě vašich krystalů. Země původu Palo Santo je Peru. Dřevo je sbíráno jenom z padlých stromů. Stromy Palo Santo jsou vzácné a proto se nestínají. Sběr dřeva je kontrolován místní vládou.

 

Použití je velmi jednoduché. Zapalte meditační dřívko a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce nebo s dřívkem v ruce obejděte prostory, které chcete očistit. Do dýmu vkládejte krystaly, které chcete nabít a očistit. Můžete si před rituálem určit svojí sankalpu, tedy záměr či cíl, na který budete po dobu rituálu myslet. Po rituálu Palo Santo dobře uhaste a můžete jej použít opakovaně.

Balení obsahuje 2-4ks dřívek o váze minimálně 20g.

 

Skladem
250 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

 

 

Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Dřívka Palo Santo 22.9.2021 20:07
Dobrý den, kolik gramů má balení dřívek Palo Santo? Děkuji
Odpovědět
P Avatar autora Dřívka Palo Santo 22.9.2021 21:35
Dobrý den, balení obsahuje 2-4ks dřívek o váze minimálně 20g. Dekujeme za dotaz a prejeme krásné dny z yoga-day.cz Petra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení