Novinka
 

Set Štěstí s měsíčním kamenem

 

Náš nový exkluzivní set - pravý surový měsíční kámen s fluoritovým duem - surový kámen fluoritu a relaxační tromblovaná placička fluoritu pro štěstí a pohodu ve vašem životě. 

Měsíční kámen se stal synonymem pro kámen štěstí a intuiceKromě intuice zvyšuje i empatii a duševní schopnosti nejen během úplňku. Je nabitý vstřícnou, pasivní, ženskou energií a u žen podtrhuje jejich ženskost a smyslnost. V emoční oblasti přitahuje lásku a zklidňuje rozjitřené emoce. Pomáhá nastavit partnerskou rovnováhu a citovou stabilitu.

Tromlovaná fluoritová placička je skvělá pomůcka k zklidnění a používá se při meditaci a relaxaci. Přikládá se na kůži a tlakem se masíruje nebo můžete placičku stlačovat přímo v dlani při akutním stresu.

Fluorit je kámen, který dokáže zvládnout chaos a opětovně uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost a současně usnadňuje překonávání duševních problémů. Povzbuzuje paměť, rozvíjí bystrý úsudek a schopnost analýzy. Navíc má pozitivní účinek v případech, kdy ztrácíme naději nebo motivaci. Pomáhá při boji s leností a dodává energii na všech úrovních osobnosti.

 

Dostupnost Skladem
660 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Sety kamenů
 

Set obsahuje od každého kamene (měsíční kámen - 1kus minimálně 50g, surový fluorit a fluoritová placička) jeden kus a dostanete jej ve lněném pytlíčku s potiskem "Štěstí".

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.