Novinka
  • 1 z 3
 

Ochranný set s Ametystem a Vonnou pryskyřicí JANTARU

 

Vonná pryskyřice Jantaru je neuvěřitelně bohatá vůně s nádechem starých časů, dávných rituálů a duchovna. Jantar se stále používá k duchovním účelům, meditaci, očištení, k zachování emoční a duševní rovnováhy a spolu nádherným krystalem ametystu vám bude sloužit také jako ochranný pomocník pro vás samotné a váš domov. 

Vůně pryskyřice Jantaru je charakteristicky sladká, dřevité zemité noty doplněné o nádech vanilky. Stačí ji mít jen nasypanou do mističky či krabičky a vonná pryskyřice provoní celou místnost nebo ji můžete pálit na dřevěném uhlí pro ještě větší intenzitu vůně a účinků. 

Ametyst jsme vybrali pro jeho léčivou a očistnou moc. Primárně ho považujeme za skvělý ve všech spirituálních souvislostech. Podporuje uvědomění a protože otevírá dveře do jiných světů je to také ideální kámen při meditacích a cvičení jógy. Proto, je skvělé mít ho ve vaše jógovém koutku, používat ho při meditaci. Přináší moudrost a pochopení vyšších mocí a naslouchání všech všeho, co nás obklopuje.

Tento set dostane zabalený do lněného pytlíčku. (Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.)

Dostupnost Skladem
440 Kč
   
Značka YogaDay
Kategorie Sety kamenů
 

Tento set obsahuje jedno 50g balení vonné pryskyřice jantaru (kadidlo) a 1-2 krystaly ametystu o celkové minimální váze 60g.

Volíme záměrně krystaly, které jsou minimálně opracované, protože jsme přesvědčeni, že jejich energie a schopnosti jsou v této podobě nejsilnější. Respektujeme každý krystal, jak k nám přišel z přírody a jeho přírodní anomálie jsou pro nás naopak něčím, čeho si vážíme.

Veškeré naše kameny pocházejí od malého dodavatele drahých kamenů se kterým máme velký blízký osobní vztah. Všechny naše drahé kameny v nabídce pochází z Brazílie a jsou zpracovány právě tam. Jejich těžba je šetrná k životnímu prostředí a nedochází při ní k chemické zátěži. Je to jedna z našich podmínek. Máme tak jistotu původu i cesty, kterou k nám šlo, protože kromě toho, že jsme v přímém kontaktu s konkrétním dodavatelem, zadáváme i podmínky přepravy (minimum plastu, znovupoužitelné materiály atd… ). Vybíráme dopravní společnosti, které zapracovávají do svého provozu zodpovědné ekologické postupy a snaží se propojovat svět šetrně a zodpovědně. 

Země původu vonné pryskyřice jantaru je Indie.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.