Hojnost - Rituální sůl do koupele

Víme, jak je těžké najít si čas pro sebe. Kompletní koupelová rituální sada vám pomůže vytvořit si prostor pro sebe, věnovat se chvíli jen sobě a svému záměru. 

Nechte ať se vaše koupel stane rituálem. Sůl voní po bergamotu, vetiveru a pelargonii. V balení dostanete kromě soli také barevnou čajovou svíčku, směs bylinek - měsíček s jasmínem, louhovací sáček, který můžete bylinkami naplnit a tromlovaný krystal avanturínu. 

Ať už jsou to peníze, prosperita nebo štěstí, kterých v životě potřebujeme víc, je skvělé se vědomě uvolnit a otevřít mysl manifestaci. Uvidíte, jak rychle se váš život začne naplňovat hojností! Zelená barva je spojena s anáhata čakrou, která může ovlivnit naši schopnost dávat a přijímat - zatímco zelený avanturín je považován za velmi šťastný kámen, který realizuje touhy, přináší bohatství a pozitivní energii. Zapalte svíčku, položte krystal na okraj vany a věnujte se relaxaci, uvědomění a vizualizaci hojnosti, kterou vám koupel přinese. 

 

 

 

Skladem
Kód: 6367
430 Kč
Kategorie: Koupel

Složení: Sodium Chloride, Citrus Bergamia Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Vetiveria Zizanoides Oil, *Limonene, *Linalool, *Citronellol, *Geraniol, CI 19140, CI 42090 *Naturally occurring in Essential Oils

Obsah balení : Sůl do koupele 300g, čajová svíčka, byliny a louhovací sáček, tromlovaný krystal. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu