Dřívka Palo santo s nápisem štěstí a hojnost

Záměr s jakým používáme vykuřovadla je často určující pro jejich očistný a ochranný účinek. V našem studiu jsme pro vás vygravírovali dřívka s nápisem štěstí a hojnost, které vám usnadní použití a vizualiztaci daného záměru.

Palo santo ve španělštině Posvátné dřevo je úžasný přírodní nástroj k meditaci, čištění prostoru a zvyšování vibrací. Pochází od původních obyvatel Jižní Ameriky. Nádherná aromatická, dřevitá vůně s nádechem citrónu a máty dokáže navodit klid, mír, a jasno do situace či místa.

Palo Santo vyčistí prostory od negativní energie, čistí auru, je tedy ideální před meditaci, či k očistě vašich krystalů. Země původu Palo Santo je Peru. Dřevo je sbíráno jenom z padlých stromů. Stromy Palo Santo jsou vzácné a proto se nestínají. Sběr dřeva je kontrolován místní vládou.

Balení obsahuje 2 ks dřívek. 

 

Skladem
Kód: 6305
250 Kč
Kategorie: Vykuřovadla, Palo Santo
? Druhy vykuřovadel: Palo Santo

 

Použití je velmi jednoduché. Zapalte meditační dřívko a nechte rozhořet, cca po 30-ti vteřinách sfoukněte plamen a nechte doutnat na nehořlavé podložce nebo s dřívkem v ruce obejděte prostory, které chcete očistit. Do dýmu vkládejte krystaly, které chcete nabít a očistit. Můžete si před rituálem určit svojí sankalpu, tedy záměr či cíl, na který budete po dobu rituálu myslet. Po rituálu Palo Santo dobře uhaste a můžete jej použít opakovaně.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu