3 mapy a velký set krystalů na mřížky

Už jste se setkali s pojmem krystalové mřížky? Je to ideální rozestavění krystalů na podložce, která vám pomůže propojit se se svým záměrem. Díky krystalové mřížce ho můžete aktivovat. Krystalové mřížky zesílí energii krystalů a propojí ji s vaším záměrem. Vyberte si konkrétní záměr a odpovídající mřížku. Ať už vyberete Sebedůvěru, Harmonii nebo Energii, každá vás podpoří v oblasti, ve které potřebujete. 

Dali jsme proto také dohromady set kamenů pro krystalovou mřížku a k tomu přiložili “podložky” nebo také plakáty, které vám v začátcích mohou pomoci se stavěním kamenů do správných pozic.

Set obsahuje: 3 mapy pro krystalové mřížky (sebedůvěra, harmonie, energie) a velký set kamenů ke stavění mřížky o váze 350-400g

 

Jak tedy pracovat se mřížkou a záměrem? 

  • Udělejte si pohodlí, dopřejte si klid na svůj rituál
  • Zaměřte se na svůj záměr, před tím než mřížku začnete stavět
  • Poděkujte zemi, vyšším sílám, energiím
  • Napište si záměr na papír a zkuste si představit, jak byste se opravu cítili, kdyby se stal.
  • Teď už jen stavte mřížku dle instinktu, vyšší síly se postarají o to, že ji určitě postavíte správně :)

 

Skladem
970 Kč
Kategorie: Kameny a krystaly

Set obsahuje: 3 mapy pro krystalové mřížky velikosti A4 (sebedůvěra, harmonie, energie) a velký set kamenů ke stavění mřížky o váze 350-400g. Po šesti kusech kamenů růženínu, křišťálu, černého turmalínu. Jeden kus krystalu ametystu. 6ks malých tromlovaných kamenů akvamarínu a 6ks malých surových krystalů citrínu .

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: