• 1 z 5
 

Prsten s citronovým jaspisem

 

Nejlepší pomocník proti stresu.Jaspis uvolňuje fyzické, mentální i emocionální tělo, je to kámen síly, odvahy a odhodlání. Pohlcuje všechny typy negativních energií. Jaspis stimuluje kreativitu a fantazii a povzbuzuje myšlenky k akci. Opravdu může pomoci lidem, kteří potřebují více zaměření, organizačních schopností a motivace.  Přináší pocit celistvosti a klidu. Při léčbě je považován za „nejvyššího ošetřovatele“. Jeho žluto-zelená barva je spojena s osobní silou a identitou.

 Kromě neuvěřitelné krásy šperků nás učarovala i možnost mít krystaly neustále při sobě.  Krystaly mají nejsilnější účinky, pokud je máte v těsné blízkosti v té nejsurovější podobě. To je důvod, proč vybrat naše šperky - přirozené, originální a plné neuvěřitelných vibrací.

Prsten dostanete uložený ve lněném pytlíčku s logem značky ITAPEMA. (Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.)

Každý šperk je originál a tak se ten Váš může od fotografie mírně lišit.
980 Kč
Značka YogaDay
Kategorie ITAPEMA krystal prsteny
Zvolte variantu
579A4988 Tvar: Obdelník Skladem 980 Kč
   
 

Respektujeme přirozenou podobu krystalů - každý šperk z kolekce ITAPEMA je jedinečný a originální -  jednotlivé kameny se tak od sebe mírně liší velikostí i strukturou. 

Prsten má nastavitelnou velikost. 

Péče o šperky:

Stejně jako o jakékoli jiné šperky i o ty naše se musíte správně starat, aby jejich lesk a povrchová úprava vydržely co nejdéle! Doporučujeme je sundat před mytím rukou, koupáním či plaváním. Slaná voda, kosmetika, make-up, krémy, zubní pasta, jakékoliv chemikálie atd. mohou poškodit povrch šperků i kamenů. Když je nebudete nosit, doporučujeme je mít v krabičce schované, abyste zabránili nežádoucím účinkům slunečního záření a okolního prostředí. Je přirozenou vlastností každé povrchové úpravy šperků, že se po delších době a při častějším nošení povrchová úprava vybledne. 

Základem výrobku je postříbřená mosaz. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.