Lampa s pyramidou fluoritu

Pyramida je symbolem vyššího vědomí, je ideální pro místa k meditaci. Říká se, že má silný protistresový účinek a vyrovnává energie.

Umístěte tuto nádhernou lampu kamkoliv, kde rádi trávíte relaxační čas. Bude fungovat jako místo, které pohltí negativní energii. Je to překrásný dárek pro někoho, komu chcete ukázat jak nádherný může být fluorit. Základna na které je kus fluoritu postavený prosvítí kámen a vystoupí tak jeho neuvěřitelně překrásná kresba. Každá chvíle, kterou strávíte v jeho v blízkosti vás naplní úžasnou energií.

Fluorit je kámen duševní ochrany, sebedůvěry a působí velmi kladně proti depresím. Má velkou moc nás ochraňovat a zmírňovat emoce. Je to kámen který dodává řád každodennímu životu, harmonizuje osobnost v tělesné a duševní rovině a jemně otevírá dveře do podvědomí. Fluorit také zahání negativní energii a poruchy všeho druhu. Je to kámen podporující léčbu, čistí tělo a léčí bolavé svaly.

Konec lampy má USB výstup, tzn. že ho můžete zapojit do jakékoliv nabíječky, kterou používáte, třeba na váš mobilní telefon. Základna je ze dřeva s led žárovičkami, je tedy absolutně bezpečná.

Každý kus pyramidy fluoritu je absolutní originál s jedinečnou kresbou a vybarveností od průsvitné, přes zelenou až po temně fialovou. 

Dřevěná základna na má průměr 10cm a výšku 1,5cm 

Pyramida má velikost 5x5cm a výšku 4cm. Váha pyramidy je zhruba 160g. 

Skladem
2 190 Kč

Fluorit je kámen duševní ochrany, sebedůvěry a působí velmi kladně proti depresím. Má velkou moc nás ochraňovat a zmírňovat emoce. Je to kámen který dodává řád každodennímu životu, harmonizuje osobnost v tělesné a duševní rovině a jemně otevírá dveře do podvědomí. Fluorit také zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, Je to kámen podporující léčbu, čistí tělo a léčí bolavé svaly.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu