Svíčka Náruč

I během chvílí, kdy není nikdo na blízku se můžete cítit jako v objetí někoho blízkého a milovaného. Pochopení, láska a hřejivý pocit jsme ukryli do naši svíčky Náruč. 


“Během objetí je do těla vylučován hormon lásky, jež posiluje optimismus, sebevědomí a snižuje stres. “

Zabalte se do sladké vůně lípy a uklidňující vůně levandule stejně jako, když jste v náručí milované osoby. 

Zdobená květy jasmínu a sedmikrásky a kameny ametystu a růženínu. 

Ametyst dokáže proměnit negativní útoky lidí a proměnit je právě v lásku, soucit a pochopení. Růženín je sám o sobě kamenem čisté lásky a emocí. Emoce se díky němu otevřou a uvolní.

 

Skladem
Kód: 3163
390 Kč

Sojový vosk Ecosoya je 100% rostlinný, vyrobený z čistě sojového oleje z kvalitních vypěstovaných sojových bobů v USA s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy a toxické materiály. Je bilogicky odbouratelný a není testovan na zvířatech. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky.

obsah: celkem cca 180 ml. Doba hoření cca 30 hodin. Minimálně 140g vosku. 

Doporučujeme svíčku nenechávat hořet déle jak 1 hodinu.  Pravidelně zastřihávejte knot, aby jste zachovali kvalitu hoření. 

Nenechávejte svíčku hořet až do úplného prázdna, hrozí zničení podložky. Svíčku mějte vždy na nehořlavé podložce a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Buďte opatrní při manipulaci se svíčkou, sklenička může být rozpálená.

Navrženo a vyrobeno yoga-day v České republice v našem kouzelném studiu v Poděbradech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu